//Witamy na stronie Openbuilds Poland

Witamy na stronie Openbuilds Poland

Witamy

Strona i sklep openbuilds.com.pl rozpoczęła swoją działalność, znajdziecie tam produkty które pozwolą wam samodzielną budowę zestawów OX CNC Router. Możecie wykorzystać to urządzenie jako grawerkę lub ploter frezujący a jego konstrukcja daje wiele możliwości rozbudowy i modyfikacji.

Ta sprawdzona konstrukcja stworzona przez społeczność Openbuilds.com i konstruktora Marka Carew cieszy się dużą popularnością za oceanem.

Baza konstrukcji i inspiracje zostały zaczerpnięte z sprawdzonego projektu Shapeoko, który jako komercyjny produkt w Stanach Zjednoczonych z powodzeniem jest wykorzystywany i udoskonalany przez tysiące hobbystów.

W budowie OX CNC Router został wykorzystany innowacyjny typ profila aluminiowego o nazwie V-Slot, jego konstrukcja pozwala na budowę wielu projektów w sposób łatwiejszy niż dotychczas. Zaprojektowane akcesoria pozwalają w prosty sposób budować urządzenia niczym z klocków lego.

Także OX CNC Router to ploter zbudowany przez setki zadowolonych użytkowników na całym świecie, którzy wykorzystują to urządzenie do frezowania i grawerowania w dowolnych materiałach i nie tylko.
Ogromna rzesza zadowolonych użytkowników przedstawia swoje osiągnięcia na wielu forach internetowych dotyczących maszyn cnc ale także dokumentuje swoje sukcesy na youtube.com.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu na openbuilds.com.pl którego asortyment będzie cały czas poszerzany.

By | Listopad 23rd, 2015|Nowośći|0 komentarzy